Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

Základní údaje

Dodavatel
Aleš Dračka
třída 3. května 325
763 02 Zlín

Dodavatel je plátcem DPH.

IČ: 60560720
DIČ: CZ6608260802 
(dále jen "dodavatel")

Kontaktní údaje
Mobil : 603470626

email: dracka@dracka.cz

Číslo účtu pro bezhotovostní platby 
106045610/0300 ČSOB, a.s.

 


 

 

Objednávka zboží

Seznam zboží na stránkách www.krasnekvetinace.cz je katalogem běžně dodávaného zboží.

K objednání zákazník vybere zboží, řádně vyplní objednávkový formulář a objednávku odešle. Odeslaná objednávka zboží je návrhem na uzavření kupní smlouvy. Objednávka dále slouží k rezervaci zboží.

Ceny zboží si může zákazník ověřit u jednotlivých položek zboží. Před odesláním objednávky bude vypočtena celková cena za zboží včetně souvisejících poplatků a případných množstevních slev a zákazník bude vyzván k jejich odsouhlasení.

Způsob uhrazení ceny za zboží

Zákazník má několik možností uhrazení kupní ceny za zboží. Zboží je možné v plné výši uhradit osobně v provozovně dodavatele, dobírkou v místě předání zboží prostřednictvím smluvní zásilkové služby nebo poukázáním kupní ceny na účet dodavatele pod příslušným variabilním symbolem, který platbu identifikuje. Platbu je též možné uskutečnit složenkou.

V současné době můžete platit v internetovém obchodě těmito způsoby:

  • hotově - tento způsob platby zvolíte v případě, kdy chcete zboží zaplatit přímo (ve Zlíně nebo Uherském Hradišti) a zboží Vám sami zdarma doručíme.
  • dobírkou - tento způsob platby zvolíte v případě, že si zboží necháte dovézt kurýrní službou In Time a chcete zboží zaplatit až při samotném převzetí. V tomto případě je cena poštovného 150,- Kč.
  • platba předem - tento způsob platby zvolíte v případě, že nechcete platit za zboží při jeho převzetí. V tomto případě je cena poštovného 50,- Kč. Na základě této platební metody Vám zašleme e-mailem platební doklad - proformafakturu, kde naleznete veškeré potřebné údaje pro provedení platby převodním bankovním příkazem. Jakmile obdržíme vaši platbu, odesíláme Vámi objednané zboží na požadovanou adresu.

Zásilka se zbožím obsahuje vždy platný daňový doklad.

Zrušení objednávky

Zákazník i dodavatel mohou bez udání důvodu zrušit objednávku zákazníka až do potvrzení objednávky dodavatelem. Pokud zruší objednávku dodavatel, zpravidla uvede důvod, proč není možné objednávku potvrdit. Zrušení objednávky po okamžiku uzavření kupní smlouvy je možné jen po předchozí dohodě dodavatele a zákazníka, a za podmínek, které si vzájemně sjednají. Současně s tímto upozorňujeme, že není možno vrátit nazpět dodavateli květináče o průměru 50 cm a výše z důvodů jejich naskladnění jen na základě závazné objednávky zákazníka. Upozorňujeme dále, že veškeré vyobrazení položek v nabídce je pouze ilustrativní.

Zaslání zboží

U zboží, které má být zákazníkovi zasláno poštou nebo zásilkovou službou, se k vlastnímu uzavření kupní smlouvy vyžaduje závazné potvrzení objednávky dodavatelem. Závazným potvrzením objednávky není automaticky generované elektronické potvrzení o přijetí objednávky do systému dodavatele, ale jde o elektronicky zaslané potvrzení označené jako "konečné potvrzení objednávky'" či telefonické potvrzení objednávky dodavatelem, kdy si dodavatel a zákazník potvrdí obsah objednávky, zejména druh zboží, počet kusů, cenu za zboží a přepravu, a způsob a termín doručení. Okamžikem potvrzení je uzavřena kupní smlouva.

Nepřevzetí zásilky zákazníkem

Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Pokud objednávka zaslaná na dobírku nebude zákazníkem vyzvednuta, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (smluvní pokuta) ve výši 500 Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši.

Dodací lhůta

Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností dodavatele dodáno v co nejkratší době poštou nebo jiným přepravcem, obvykle do 2-5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník stanovil v objednávce.

Způsob dopravy

Dopravu na určenou adresu zajišťuje dodavatel, a to na území celé České republiky. Náklady na dopravu zboží se liší dle zvoleného způsobu dopravy. Konkrétní způsob dodání si zvolí zákazník sám, aktuální ceny jsou uvedeny na stránkách www.krasnekvetinace.cz .

 

MThmZj